RN73H1JTTD4810F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD4810F25
JLCPCB Part #
C4068617
Description
-55℃~+155℃ 100mW 481Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS