RN73H2ETTD4753B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4753B25
JLCPCB Part #
C4215225
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS