RK73G2BRTTD4530F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD4530F
JLCPCB Part #
C5851118
Description
-55℃~+155℃ 250mW 453Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS