RN73R1ETTP1152F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP1152F25
JLCPCB Part #
C3989526
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS