RN73R1ETTP1061F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1061F50
JLCPCB Part #
C2500725
Description
-55℃~+155℃ 1.06kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS