RN73R1ETTP1021C25
MFR.Part #
RN73R1ETTP1021C25
JLCPCB Part #
C4162057
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS