RN73R1JTTD3651A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3651A25
JLCPCB Part #
C4167058
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.65kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS