RN73R2BTTD9312F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD9312F100
JLCPCB Part #
C2530230
Description
-55℃~+155℃ 250mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS