RN73H2ETTD9652C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD9652C10
JLCPCB Part #
C3922566
Description
-55℃~+155℃ 250mW 96.5kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS