RN73R1ETTP2872D50
MFR.Part #
RN73R1ETTP2872D50
JLCPCB Part #
C2499546
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS