RN73H2ETTD9651C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD9651C10
JLCPCB Part #
C4106387
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.65kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS