RN73H2ETTD9651F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD9651F10
JLCPCB Part #
C4015948
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS