RN73H2ETTD9651F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD9651F50
JLCPCB Part #
C3931561
Description
250mW 9.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS