RN73H2ETTD1871D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD1871D10
JLCPCB Part #
C3980459
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS