RN73H2ETTD93R1D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD93R1D50
JLCPCB Part #
C3952444
Description
-55℃~+155℃ 250mW 93.1Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS