RN73R2ETTD27R1F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD27R1F100
JLCPCB Part #
C4049986
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS