RN73H2ETTD93R1B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD93R1B25
JLCPCB Part #
C4176385
Description
-55℃~+155℃ 250mW 93.1Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS