RN73R2ETTD1470F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1470F10
JLCPCB Part #
C2602890
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS