RN73H2ETTD9103D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD9103D100
JLCPCB Part #
C3951602
Description
250mW 910kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS