HV731JTTD1103F
MFR.Part #
HV731JTTD1103F
JLCPCB Part #
C3916293
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS