RN73H2ETTD9091C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD9091C10
JLCPCB Part #
C4238002
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS