RN732ATTD6800B25
MFR.Part #
RN732ATTD6800B25
JLCPCB Part #
C186472
Description
100mW 150V 680Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS