RN73H2ETTD8982B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD8982B10
JLCPCB Part #
C4074526
Description
-55℃~+155℃ 250mW 89.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS