RK73H2ETTD3R74F
MFR.Part #
RK73H2ETTD3R74F
JLCPCB Part #
C2577136
Description
-55℃~+155℃ 3.74Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS