SR732ERTTD6R49F
MFR.Part #
SR732ERTTD6R49F
JLCPCB Part #
C7369555
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.49Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS