RN73H2ETTD8980D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD8980D10
JLCPCB Part #
C3946811
Description
-55℃~+155℃ 250mW 898Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS