RN73H2ETTD8661C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD8661C10
JLCPCB Part #
C3933122
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS