HV732BTTD8873D
MFR.Part #
HV732BTTD8873D
JLCPCB Part #
C4176213
Description
-55℃~+155℃ 250mW 887kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS