RN73R2BTTD62R0B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD62R0B25
JLCPCB Part #
C2549373
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS