RN73H2ETTD8452F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD8452F10
JLCPCB Part #
C3930341
Description
-55℃~+155℃ 250mW 84.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS