SG73S1ERTTP3010F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP3010F
JLCPCB Part #
C7311519
Description
-55℃~+155℃ 125mW 301Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS