RN73H2ETTD8450C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD8450C10
JLCPCB Part #
C3984445
Description
250mW 845Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS