RMC1/4K2671FTE
MFR.Part #
RMC1/4K2671FTE
JLCPCB Part #
C5856445
Description
-55℃~+155℃ 2.67kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS