HV733ATTE753G
MFR.Part #
HV733ATTE753G
JLCPCB Part #
C4188170
Description
-55℃~+155℃ 1W 75kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS