RN73H2ETTD7961A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD7961A10
JLCPCB Part #
C4257366
Description
250mW 7.96kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS