RN73R2ETTD1153D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1153D100
JLCPCB Part #
C4341351
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS