RN73H2ETTD78R7A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD78R7A25
JLCPCB Part #
C3982165
Description
-55℃~+155℃ 250mW 78.7Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS