RK73G1JRTTD30R0F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD30R0F
JLCPCB Part #
C6270390
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS