SG73S2BTTD17R4F
MFR.Part #
SG73S2BTTD17R4F
JLCPCB Part #
C3971580
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS