HV732ARTTD1133D
MFR.Part #
HV732ARTTD1133D
JLCPCB Part #
C6576322
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS