RN73H2ETTD7150F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD7150F100
JLCPCB Part #
C4284761
Description
250mW 715Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS