RN73H2ETTD69R8C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD69R8C25
JLCPCB Part #
C3929728
Description
-55℃~+155℃ 250mW 69.8Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS