RK73H2BTTD1151F
MFR.Part #
RK73H2BTTD1151F
JLCPCB Part #
C6396543
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS