RN73H2ETTD6801F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6801F10
JLCPCB Part #
C4296312
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS