HV73V2ATTD184J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV73V2ATTD184J
JLCPCB Part #
C4020339
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS