RN73H2ETTD64R9B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD64R9B25
JLCPCB Part #
C4212139
Description
250mW 64.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS