SR732ERTTDR470F
MFR.Part #
SR732ERTTDR470F
JLCPCB Part #
C7320345
Description
-55℃~+155℃ 470mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS