RN73H2ETTD6421D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6421D25
JLCPCB Part #
C4149385
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.42kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS