RN73H2ETTD6421B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6421B25
JLCPCB Part #
C4086490
Description
250mW 6.42kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS