RK73B2HTTE515G
MFR.Part #
RK73B2HTTE515G
JLCPCB Part #
C2581063
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.1MΩ 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS